inwestycje

Zadania infolinii bankowych

Obok takich środków komunikowania się z klientem, jak poczta elektroniczna, bankowe konto elektroniczne czy wysyłane smsy, wciąż istnieją infolinie bankowe, które nie straciły na znaczeniu i dobrze spełniają swoją funkcję w różnych sytuacjach. obligacje skarbowe

Głównym celem obsługi klienta przy pomocy infolinii bankowej jest dotarcie do niego z informacjami dotyczącymi funkcjonowania banku, jego regulaminu i dostępnych usług za sprawą kontaktu telefonicznego. Korzystanie z infolinii bankowych stanowi także uzupełnienie dla elektronicznej obsługi klienta, ponieważ w sytuacji zgubienia hasła do konta elektronicznego jego zresetowanie będzie możliwe za sprawą telefonicznego kontaktu z konsultantem. Także w sytuacji zgubienia karty bankomatowej lub jej wciągnięcia przez bankomat będziemy kontaktować się z bankiem za pomocą infolinii. Przy wykorzystaniu infolinii pracownicy banku mogą także informować nas o przygotowanych dla nas, specjalnych ofertach banku, za pomocą tego kanału informacyjnego mogą także oferować nam takie usługi, jak: zmiana oprocentowania konta, nowy kredyt na korzystniejszych warunkach, najlepsze promocje bankowe.

Promocje bankowe oferowane za pomocą infolinii

Jak już stwierdzono, infolinia bankowa pozostaje dobrym kanałem informacyjnym o aktualnych promocjach bankowych. Pracownicy infolinii, w czasie obowiązywania promocji, starają się dotrzeć do jak największej liczby klientów banku z nową ofertą. Zaletą rozmowy z konsultantem jest fakt, że może on w trakcie rozmowy udzielić nam dodatkowych informacji na temat najnowszych promocji, a nawet zapewnić nam możliwość natychmiastowego skorzystania z jednej z nich, jeżeli jesteśmy już stałymi klientami banku i dostarczyliśmy wcześniej wszelkie potrzebne zgody, upoważniające konsultanta do zawierania jakichś umów z bankiem w naszym imieniu. Za sprawą kontaktu telefonicznego będziemy mogli także w przyszłości zrezygnować z przedłużenia okresu korzystania z promocji, zmienić jakieś punkty oferty lub rozszerzyć ją o nowe usługi. Możemy mieć pewność, że za sprawą infolinii zawsze dotrą do nas aktualne promocje bankowe. Najnowsze promocje bankowe można również sprawdzić tutaj.